Rok szkolny 2016/17

sloneczko

Minęły wakacje, nadszedł nowy rok szkolny.

Drodzy Uczniowie! Z okazji nowego roku szkolnego pragnę złożyć Wam życzenia wytrwałości w dążeniu do osiągania zamierzonych celów oraz pogłębiania swojej wiedzy. Pracujcie nad sobą i doskonalcie się, pamiętając, że wiedzę możemy zdobywać od innych, ale mądrości musimy nauczyć się sami Wtedy na pewno osiągniecie sukces, czego szczerze Wam życzę!

Drodzy Nauczyciele! Życzę Wam, aby Wasze oddanie i zaangażowanie przyniosło zadowolenie i uśmiech na twarzach uczniów. Niech ten rok szkolny będzie bogaty w sukcesy dydaktyczne i wychowawcze. Pamiętajcie, że umysł nie jest naczyniem, które należy napełnić, lecz ogniem, który trzeba rozniecić.

Rodzicom i Opiekunom życzę cierpliwości i konsekwencji w trudnym wychowywaniu młodych ludzi, wiele radości z osiągnięć Waszych dzieci, a przede wszystkim wzajemnej miłości, gdyż dzieci potrzebują ciepła wielkiej miłości, żeby być ludźmi.

Życzę nam wszystkim wzajemnej życzliwości, zaufania, szkoły przyjaznej i ciepłej, w której nauka i praca jest przyjemnością, a także spełnienia osobistych oraz zawodowych marzeń i planów.

Janusz Olczak