Biesiada Literacka

Z okazji Mikołajek w ramach WOK została zorganizowana "Biesiada Literacka" dla uczniów klas pierwszych.
6 12 2017
W spotkaniu udział wzięli Pani Aleksandra Petrusewicz autorka wielu książek dla dzieci i poezji, która wprowadziła wszystkich w klimat spotkania i Kapitanowie Żeglugi Wielkiej Józef Gawłowicz i Włodzimierz Grycner opowiadając niesamowicie ciekawe opowieści Wilków Morskich i prezentując swoją twórczość. Podkreślamy szczególnie, że wszyscy goście są mieszkańcami Gumieniec. Podczas biesiady prezentowane były również wiersze naszej młodzieży. W spotkaniu uczestniczyli także Pan Dyrektor Janusz Olczak i Prezes Rady Osiedla Gumieńce Pan Andrzej Kamrowski, który ufundował wszystkim uczestnikom słodkie świąteczne pierniczki, za co bardzo dziękujemy.
6 12 2017 2
Inicjatorkami spotkania były przede wszystkim Pani Aleksandra Petrusewicz, której bardzo serdecznie DZIĘKUJEMY oraz Pani Aleksadra Duliba-Gąsiorowska i Justyna Muraszewska.

6 12 2017 3

6 12 2017 4