slogan


Aktualności

XIV Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Prusa w Piłce Siatkowej Mieszanej w Skierniewicach

W dniach 01.03 - 03.03 2018 roku nasza drużyna siatkówki mieszanej w składzie: Klaudia Matczak, Eliza Galowska, Wiktoria Raczek, Aleksandra Zdrowska, Przemek Malujdy, Bartek Duduś, Kamil Suzynowicz, Kamil Penier, Kajtek Drohomirecki pojechała na XIV Mistrzostwa Polski Szkół Ponadgimnazjalnych im. Bolesława Prusa w Piłce Siatkowej Mieszanej w Skierniewicach.

Skierniewice str

Pierwszy raz od 14 lat pokonaliśmy drużynę Skierniewic i wygraliśmy cały turniej.

Szczecin - Skierniewice 3:1
Szczecin - Łódź 3:1
Szczecin - Sosnowiec 3:0
Szczecin - Warszawa 3:0

Dziękujemy bardzo Panu Dariuszowi Frankowskiemu za poprowadzenie naszej drużyny do zwycięstwa.
Mamy nadzieje, że w kolejnych latach będzie nam szło tak jak w tym roku.