#BohaterON 2019

IV Liceum Ogólnokształcące po raz pierwszy wzięło udział w akcji BohaterON czyli ogólnopolskiej kampanii mającej na celu upamiętnienie i uhonorowanie uczestników Powstania Warszawskiego.

bohateron

Uczniowie naszej szkole stanęli na wysokości zadania i pokazali, że wartości takie jak patriotyzm, wolność i szacunek dla innych są dla nich bardzo ważne i bliskie ich sercu. Zostało wysłanych ponad 40 kartek, pocztówek i listów z podziękowaniami, życzeniami i słowami uznania. To piękny prezent dla bohaterów walki o naszą niepodległość, zwłaszcza przed zbliżającą się 101 rocznicą jej odzyskania. Dziękujemy wszystkim za wsparcie i pamiętajcie, że każdego dnia razem możemy budować lepszą Polskę. Nawet poprzez tak drobne, ale jakże znaczące gesty. Mamy za co dziękować i możemy być dumni zarówno z postawy naszych przodków, jak i współczesnych licealistów.

LQ 2019-BOHATERON w Twojej Szkole 1
Zapraszamy do dalszego zaangażowania w pomoc innym w ramach wolontariatu i wszelkie pomysły, także te związane np. z uczczeniem takich osób prosimy zgłaszać. Wszystko w naszych rękach! PomocON

Robert Kędziora klasa IIc