Edukacja na odległość

Szanowni Państwo

Zgodnie z rozporządzeniem Ministra Edukacji Narodowej z dnia 23 marca 2020, od 25 marca 2020 rozpoczynamy edukację z wykorzystaniem metod i technik kształcenia na odległość.

Uczniowie zostali poinformowani przez swoich wychowawców i nauczycieli poszczególnych przedmiotów o formach komunikacji i sposobie prowadzenia zajęć.

Bardzo proszę o systematyczne sprawdzanie komunikatora e-dziennik oraz konta na szkolnej platformie edukacyjnej „e-Edukacja”.

W przypadku jakichkolwiek trudności związanych z odbiorem informacji ze szkoły (od nauczycieli) proszę o kontakt telefoniczny +48 914834244 lub drogą poczty elektronicznej na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.

Kontakt z

• pedagogiem szkolnym poprzez Skype'a od poniedziałku go piątku w godz 9.00-13.00
  • psychologiem szkolnym poprzez Skype'a poniedziałki w godzinach 16.00-18.00
    oraz w piątki 12.00-14.00