Wakacje 2022

dzieci

Po dziesięciu miesiącach ciężkiej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, ławki szkolnej, dzwonka, porannego wstawania.
Na ten czas życzę Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzę, że w nowym roku szkolnym wszyscy spotkamy się: zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach.
Życzę wszystkim uczniom i ich rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękuję za cały rok szkolny.

Janusz Olczak

Dyrektor IV LO

Zakończenie roku szkolnego 24 czerwca godz. 8.45 boisko szkolne

List Ministra Edukacji i Nauki na zakończenie zajęć dydaktyczno-wychowawczych w roku szkolnym 2021/2022