Wakacje 2020

dzieci

Po dziesięciu miesiącach nietypowej, trudnej pracy nadszedł wyczekiwany przez wszystkich uczniów czas wakacji. Czas odpoczynku od książek, zeszytów, e-learningu, porannego wstawania, być może również ławki szkolnej i dzwonka.
Na ten czas życzę Wam udanego wypoczynku. Cieszcie się z każdego słonecznego dnia i z każdej przeżytej przygody. Bawcie się dobrze, leniuchując w przydomowych ogródkach, na złocistych bezpiecznych plażach, w górach i nad jeziorami. Wierzę, że wszyscy spotkamy się zdrowi, wypoczęci, opaleni i w doskonałych humorach w nowym roku szkolnym.
Życzę wszystkim uczniom i ich rodzicom, nauczycielom, pracownikom administracji i obsługi, by nadchodzące wakacje były spokojne i pełne niezapomnianych wrażeń.

Dziękuję za cały rok szkolny.

Janusz Olczak

Dyrektor IV LO