slogan


Aktualności

Szlachetna Paczka 2020

Kochani:)

daliśmy radę! Paczka w sobotę, za pośrednictwem ks. Łukasza, dotarła do magazynu w Centrum Handlowym Ster, a następnie do wybranej przez nas Rodziny. Ale po kolei...

IMG 7795

Nie paczka a ... 11 kartonów, pięknie opakowanych w świąteczny papier i oznaczonych kodem rodziny. Wcześniej, w sobotę z samego rana, dotarła do magazynu także, zakupiona przez nas w sklepie Jysk, szafa (w trzech pudłach).
Za ciężką pracę przy pakowaniu darów, bardzo dziękujemy wolontariuszom, których zmobilizowała pani Magdalena Łysakowska. Włączyli się także przedstawiciele klas, którzy akurat w tym czasie przynosili Wasze dary i zaproponowali pomoc.
Wartość przygotowanej przez naszą szkołę Szlachetnej Paczki to w przybliżeniu 4,5 tys. zł.

Dziękujemy ogromnie Wam, gospodarzom klas, bo bez Waszego zaangażowania nic by się udało. Zainteresować koleżanki i kolegów z klasy, zachęcić do przekazania środków, zebrać pieniądze, często także zakupić dary, no i przekazać je do szkoły - ogrom pracy po Waszej stronie. I to w krótkim czasie, bo przecież pierwszą wiadomość otrzymaliście 30 listopada, a 10 grudnia już czekało nas pakowanie Paczki.
Dziękujemy także Waszym wychowawcom, bo bez ich pomocy i wsparcia, w wielu przypadkach, gospodarz nie dałby rady...
Podziękowania kierujemy także do Waszych rodziców, bo i ich zaangażowanie w akcje było bardzo widoczne.
Poniżej zamieszczamy treść SMS, jakiego otrzymaliśmy w niedzielę wieczorem od pani Natalii, wolontariuszki Szlachetnej Paczki, opiekunki naszej rodziny:
"Dzień dobry:)
Rodzina bardzo się ucieszyła. Pan Robert obiecał coś pięknego narysować i na pewno wtedy będziemy chciały Wam to przekazać. Dziękujemy Wam serdecznie za wszystko, a węgiel ma dotrzeć w poniedziałek o 12.00"

Prosimy Was o przekazanie tej wiadomości koleżankom i kolegom z klasy wraz z podziękowaniami za wrażliwość, ogromne serce, empatię oraz brawami za sprawną organizację.
W załącznikach przesyłamy zdjęcia z pakowania Paczki oraz finału akcji, gdy wszystkie spakowane dary zdobiły przez dwa dni hol główny naszej szkoły.

Ps. Ponieważ wierzymy w to, że DOBRO wraca, nie przegapcie tego, co Was dobrego niebawem spotka:)

Pozdrawiamy serdecznie
ks. Łukasz
Beata Cwajda