slogan


Aktualności

Erasmus+ Project ‘Responsible Digital Natives’

Realizacja projektów Erasmus+ w naszej szkole to już tradycja. Podobnie jak w latach ubiegłych i w tym roku szkolnym rozpoczęliśmy nową przygodę z Erasmusem. Tym razem zmierzymy się z zadaniami o tematyce cyfrowej i spróbujemy udowodnić, że jesteśmy Responsible Digital Natives.

Realizacja projektu ma trwać dwa lata, a zadań do wykonania jest wiele. Każdy znajdzie coś dla siebie. Zapraszam wszystkich chętnych uczniów do udziału. Kontakt z nauczycielem języka angielskiego lub
bezpośrednio do koordynatora w szkole. Osoby zainteresowane szczegółami proszę o maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript.. Wasz wkład pracy zostanie doceniony!!!
A więcej o projekcie dowiecie się z prezentacji przygotowanej przez dwie uczennice z naszej szkoły, Darię Jartyś z klasy 2CG oraz Natalię Skrobisz z klasy 2Cp.
Zapraszam do oglądania.

Daria Jartyś ‘Responsible Digital Natives’ Erasmus+Project

Natalia Skrobisz ‘Responsible digital natives’, who are we?