wspieramy zbiórkę dla Wiktora

Ustanawiamy rekord szkoły na ergometrze i ...

wspieramy zbiórkę dla Wiktora Lewickiego!

Drodzy uczniowie, rodzice i pracownicy szkoły :)

Proponujemy połączenie dobrego z pożytecznym. Jest taki chłopiec, ma na imię Wiktor, ma 12 lat, jest uczniem SP 55, czyli „Błękitnej”. Nagle, bez żadnych wcześniejszych objawów, zaatakował go rak, guz mózgu. Lekarze w Polsce zrobili co tylko w ich mocy aby chłopcu pomoc. Niestety ta podstępna choroba nie daje za wygraną. Ratunek dla Wiktora to specjalistyczna terapia w USA. Kosztuje 9,5 mln złotych. Dzięki ofiarności ludzi dobrej woli zebrano już 3,5 mln (https://www.siepomaga.pl/wiktor-lewicki) Jednak kwota, której brakuje, dalej jest ogromna, a czasu bardzo mało. Aby dać Wiktorowi szansę na życie musimy zdążyć do 17 maja.

Chcielibyśmy zachęcić Was do włączenia się w akcję pomocy Wiktorowi. Jeszcze nigdy nie zawiedliście, a liczy się każda złotówka.
Od poniedziałku 10.05 do piątku 14.05 w naszej szkole, w siłowni będzie stał ergometr. Dostaliśmy go dzięki uprzejmości AZS Szczecin Wioślarstwo – Pana Piotra Kula.

Przychodźcie w godzinach 15.00-18.00 i próbujcie swych sił. Każde próba „kosztuje” 5 złotych, które zasila konto Wiktora. Bardzo nas ciekawi, kto zostanie Mistrzynią a kto Mistrzem IV LO na ergometrze i jak wyśrubowany będzie to wynik. Oczywiście rywalizacja mężczyzn i kobiet odbywa się w osobnych kategoriach. Ciekawi nas również ile wspólnie zrobimy kilometrów.

Czekamy na Was i liczymy na Wasze silne ramiona i otwarte serca !!!