Zwolnieni z Teorii w Czwórce po raz kolejny!

42455647-57CB-40BA-A473-1286A43C083C

Myślenie projektanckie, współdziałanie, project management czy wreszcie szlifowanie kompetencji miękkich. Oto istota przedsięwzięcia, do którego zapraszamy już dziś wszystkich uczniów CZWÓRKI!
Ogólnopolska Olimpiada Projektów Społecznych Zwolnieni z Teorii to inicjatywa, która opiera się na zrealizowaniu projektu odpowiadającego potrzebom współczesności. Młodzi ludzie angażują się w działania, które są dla nich prawdziwym oknem na świat. Doskonalą kompetencje miękkie, uczą się, jak pozyskiwać partnerów biznesowych czy sponsorów i jak docierać do mediów, by ów palący problem rozwiązać. Trenują asertywność i współdziałanie w grupie projektanckiej. Nagrodą w tej olimpiadzie jest zdobycie Międzynarodowego Certyfikatu Zarządzania Projektami Społecznymi, tak pożądanego na rynku pracy, ale także podczas rekrutacji na studia.
Czytaj więcej: IV Liceum Ogólnokształcące już po raz kolejny rozpoczyna tę niezwykłą przygodę spotkaniem z Trasowiczami, finalistami olimpiady. Odbędzie się ono 27 września o godzinie 11.00 w auli szkoły. Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów klas I.
Młodzi, sięgajcie gwiazd! Pytajcie ubiegłorocznych finalistów Czwórki - na pewno posłużą Wam pomocą!
Wejdźcie na platformę, załóżcie konto, zbierzcie grupę i otwórzcie projekt!
www.zwolnienizteorii.pl
Z wszelkimi pytaniami zgłaszajcie się także do Waszej nauczycielki zwolnionej z teorii - pani Izabeli Bembenek-Kloc (sala 111 na parterze).