Rozpoczęcie roku

Czwartek 1 września 2022

godz. 9.00 - uroczyste rozpoczęcie roku szkolnego 2022/2023 (zbiórka na boisku szkolnym 8.45)

• klasa 1A wyjazd integracyjny do ośrodka "Szafir" w Moryniu,
  • klasy 1B, 1C, 1D i 1E  po spotkaniu z wychowawcami klas piszą test diagnostyczny z języka angielskiego.
    Test odbędzie się w formie elektronicznej (wskazane jest posiadanie smartfona). Przed rozpoczęciem testu, każdy z uczniów otrzyma kod dostępu do testu (kod QR). Uczniowie proszeni są o przyniesienie własnych telefonów z zainstalowaną aplikacją (kod QR) potrzebną do otwarcia testu. Test trwa maksymalnie 45 minut.
    O wynikach testu, które decydują o przyjęciu do odpowiedniej grupy językowej, uczniowie zostaną poinformowani przez nauczyciela języka angielskiego. Ze względu na wyjazd integracyjny, uczniowie klasy 1A przystąpią do napisania testu w tygodniu 5-9.09.2022.