Czwórka nie teoretyzuje,

Czwórka przede wszystkim działa!  Zwolnieni z Teorii to my.

42455647-57CB-40BA-A473-1286A43C083C

Z wielką radością chcemy się podzielić z całą społecznością treścią maila, jaki otrzymaliśmy od organizatorów Olimpiady Projektów Społecznych Zwolnieni z Teorii:
„Mamy przyjemność poinformować, że uczniowie z Państwa szkoły tworzący projekty BIOlogicznie; EDUreksja; Nie wykopuj sobie doła;
TeenagersProblems przeszli do kolejnego etapu Olimpiady Zwolnieni z Teorii. Serdecznie gratulujemy Państwu innowacyjnego podejścia do nauczania i wspierania uczniów w rozwijaniu kompetencji przyszłości.

Przed Państwa uczniami stoją nowe wyzwania i ekscytująca przygoda, którą jest realizacja własnego projektu społecznego. Jeśli ukończą swój projekt w Olimpiadzie Zwolnieni z Teorii, otrzymają tytuły finalistów oraz międzynarodowy certyfikat z zarządzania projektami wydany przez PMI ATP.”

Tak właśnie tworzy się historia niezwykłych działań naszej młodzieży!
Brawo Wy!
Tylko kompetencje przyszłości, kompetencje miękkie przygotują Was do życia we współczesnym świecie.
Gratulujemy i życzymy tylko ZŁOTA!

nie wykopuj dola