Flex Program w naszej szkole ma swoich półfinalistów!

Flex Program w naszej szkole ma swoich półfinalistów!

flex.png

Sięganie gwiazd to nie tylko marzenia. Julia Szews z klasy 2b, Miriam Gruszecka z klasy 1b i Maciej Zentor z klasy 1d zostali półfinalistami międzynarodowego programu wymiany kulturowej Flex Program i właśnie przygotowują się do finału, walcząc o roczne stypendium w amerykańskim high school! Przeszli pomyślnie etap kreowania esejów i testu językowego, a teraz przed nimi kolejne wyzwania.

Flex Program to okazja do wymiany myśli, zdobycia doświadczenia, nauki języka angielskiego, ale przede wszystkim fantastyczna szkoła życia. Całkowicie finansowany przez Departament Stanu USA całoroczny program wymiany uczy sztuki liderowania i jest absolutnym oknem na świat.

Jeśli we wrześniu tego roku szkolnego z niedowierzaniem słuchaliście informacji o programie, pora uwierzyć, że marzenia mogą nas zbliżać do gwiazd i motywować do działania. Przed Julią, Miriam i Maciejem wiele działań półfinałowych, ale dzisiaj powinniśmy im przede wszystkim pogratulować, że doświadczają półfinału, pokonując uprzednio niebywałą konkurencję!

Na temat programu czytajcie tutaj: https://educationusa.pl/program-flex/- o tym, kto może aplikować, na czym polega wymiana i co obejmuje Program Flex.

Polubcie fanpage FC Flex Poland, a sami przekonacie się, o co toczy się walka!

I próbujcie w kolejnych latach!

Program flex.

Copyright 2022 IV Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie