Jak zawsze - zaangażowani w budowanie świadomości społecznej!

ubezpieczenia_spoleczne.jpeg

Uczniowie Czwórki przygotowują się nie tylko do matury, równie intensywnie angażują się w działania, które mają ich przygotować do życia. Starają się brać aktywny udział w zadaniach nastawionych na budowanie świadomości nas jako potencjalnych pracowników, którzy zawsze winni zadbać o stosowne ubezpieczenie. Olimpiada „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych" w edycji 2021/2022 właśnie takim potrzebom odpowiada.

23 listopada 2021 roku odbył się etap szkolny Olimpiady „Warto wiedzieć więcej o ubezpieczeniach społecznych”, do której przystąpiło 68 uczniów klas drugich naszej szkoły. Uczennice klasy 2C: Hanna Konecka (18 punktów na 20), Hanna Kurzydłowska (17/20) i Natalia Badura (17/20) otrzymały najwyższą liczbę punktów i zakwalifikowały się do wojewódzkiego etapu Olimpiady. Dziewczyny zdobyły łącznie 52 punkty i tym samym uzyskały czwartą lokatę spośród szkół biorących udział w Olimpiadzie z Województwa Zachodniopomorskiego.

Wielkie brawa i gratulacje!!!

Plakat olimpiady o ubezpieczeniach społecznych