"Opowieść Wigilijna"

Uczniowie naszej szkoły , biorący udział w lekcjach religii, stworzyli jasełka w formie filmu. Są one urozmaiceniem corocznych przedstawień świątecznych, organizowanych przez księdza Łukasza Śniady, które mają przyjemność oglądać wszyscy uczniowie naszej szkoły. Tym razem postanowiliśmy zaprezentować nasza prace szerszemu kręgowi odbiorców. Film przedstawiony przez naszych uczniów jest ekranizacją znanej “Opowieści Wigilijnej” Charlesa Dickensa. Planem filmowym był teren naszego Liceum. W bohaterów wcielili się między innymi uczniowie: Amelia Karwowska, Klaudia Krzyżańska, Jerzy Mitschke, Wojciech Pawłowski, Mikołaj Zając i wielu innych.
Pomysłodawczynią i autorką scenariusza jest wymieniona powyżej Amelia Karwowska.
Za operowanie kamerą oraz montaż odpowiedzialny jest Wojciech Pawłowski.

Zapraszamy do obejrzenia i życzymy miłych wrażeń!
jaselka.jpg