Prezentacje artystyczne Czwórki

Prezentacje artystyczne Czwórki

Każdy z nas ma jakiś talent. Niektórzy tańczą, inni śpiewają, a jeszcze inni gotują.
29.04.2024 r. w Zespole Szkół Salezjańskich, odbyła się XVIII Edycja Prezentacji Artystycznych naszej szkoły. Wszyscy dostaliśmy szansę zaprezentowania naszych talentów. Trzeba było wykazać się ogromną odwagą, żeby wystąpić, za co jeszcze raz dziękujemy uczestnikom.
Przeważał talent wokalny, ale na scenie mogliśmy również zobaczyć kilka form tanecznych, pianistów, zespół akordeonistów, altówkę, a nawet miksera dźwięków.
Jako uczestniczka mogę otwarcie powiedzieć, że był to dla każdego z nas ogromny stres, a mimo to wszystko wyszło idealnie.
Chciałabym w imieniu każdego prezentującego podziękować naszym szkolnym realizatorom dźwięku, ponieważ bez nich nikt by nas nie usłyszał oraz oczywiście Panu Jerzemu Ułasiukowi, który jest od wielu lat głównym i niezawodnym organizatorem tej imprezy.

Maria Rycyk 3D

Copyright 2022 IV Liceum Ogólnokształcące w Szczecinie