Sięganie gwiazd to nie tylko marzenia.

Julia Szews z klasy 3b półfinalistką Flex Program

B96C8BEA-343F-4811-8ED9-5FF573A6D421.png

Sięganie gwiazd to nie tylko marzenia. To jak podróż na Wenus, o czym Julia Szews z klasy 3b przygotowała zadanie grupowe, ponieważ została półfinalistką międzynarodowego programu wymiany kulturowej Flex Program i właśnie wróciła ze zmagań półfinałowych w Poznaniu, walcząc o roczne stypendium w amerykańskim high school! Wyniki poznamy dopiero w kwietniu, ale już dziś jesteśmy bardzo dumni, że mamy takich uczniów, którzy przede wszystkim nie boją się wyzwań!

Flex Program to okazja do wymiany myśli, zdobycia doświadczenia, nauki języka angielskiego, ale przede wszystkim fantastyczna szkoła życia. Całkowicie finansowany przez Departament Stanu USA całoroczny program wymiany uczy sztuki liderowania i jest absolutnym oknem na świat.

Jeśli we wrześniu tego roku szkolnego z niedowierzaniem słuchaliście informacji o programie, pora uwierzyć, że marzenia mogą nas zbliżać do gwiazd i motywować do działania. Julia już po raz drugi doświadczyła półfinału, pokonując uprzednio niebywałą konkurencję!

Na temat programu czytajcie tutaj: https://educationusa.pl/program-flex/- o tym, kto może aplikować, na czym polega wymiana i co obejmuje Program Flex.

Polubcie fanpage FC Flex Poland, a sami przekonacie się, o co toczy się walka!

I próbujcie w kolejnych latach!