Spotkanie z Trasowiczem - Ambasadorem Olimpiady Zwolnieni z Teorii

zwolnieni_z_teorii.png

A zatem ruszamy! Inspiracja spotkaniem z Mateuszem - Ambasadorem Olimpiady Zwolnieni z Teorii stała się impulsem do działania!

zwolnieni_z_teorii_2023005.jpg

Nasz gość, finalista olimpiady opowiedział wszystkim pierwszoklasistom, jak założyć zespół, zrealizować projekt i zdobyć międzynarodowy certyfikat zarządzania projektami społecznymi! To wyjątkowa szansa, by posiąść kompetencje miękkie i by wejść w posiadanie dodatkowych punktów podczas rekrutacji na studia! To jedyna olimpiada, która nie jest oparta na wiedzy książkowej, lecz na działaniu, współpracy i wyjściu ze szkolnej ławki!

Pomóżcie światu już dziś! Działajcie w sieci i w realu! Pozyskujcie sponsorów i otwórzcie się na media! To prawdziwa szkoła życia!

zwolnieni_z_teorii_2023001.jpg

Szczegóły na stronie www.zwolnienizteorii.pl

I oczywiście u naszej nauczycielki zwolnionej z teorii - Izabeli Bembenek-Kloc w sali 111.

zwolnieni_z_teorii_2023004.jpg