Szlachetna Paczka 2021- finał!!!

Uczniowie stojący w holu z paczkami.

Kolejny raz…zrobiliśmy TO! Paczka była gotowa 10.12.2021 i cieszyła nasze oczy na szkolnym korytarzu.

Z powodu obostrzeń sanitarnych, którym podlega nasza Rodzina, Paczka dotrze do niej dopiero w czwartek, tuż przed Wigilią Bożego Narodzenia. Nasza Szlachetna Paczka to 9 kartonów plus kuchenka gazowo – elektryczna. Potrzeby Rodziny były naprawdę duże. Dzięki ofiarności uczniów i ich rodziców, wychowawców, przyjaciół szkoły udało nam się je spełnić. Wartość przygotowanej przez naszą szkołę Szlachetnej Paczki to w przybliżeniu 4 tys. zł.

Dziękujemy ogromnie Gospodarzom klas, bo bez Ich zaangażowania nic by się udało. Zainteresować koleżanki i kolegów z klasy, zachęcić do przekazania środków, zebrać pieniądze, często także zakupić dary, no i przekazać je do szkoły - ogrom pracy po ich stronie. I to w krótkim czasie, bo przecież pierwszą wiadomość otrzymali 01. grudnia, a 10 grudnia już czekało nas pakowanie Paczki.
Dziękujemy także Wychowawcom, bo bez ich pomocy i wsparcia, w wielu przypadkach, gospodarz nie dałby rady...
Podziękowania kierujemy także do Rodziców uczniów, bo i ich zaangażowanie w akcję było bardzo widoczne.
Pojawili się także przyjaciele szkoły, którzy zechcieli dołączyć swoje dary do naszej Paczki.
Za ciężką pracę przy pakowaniu darów, bardzo dziękujemy klasie IIa. Włączyli się także przedstawiciele klas, którzy akurat w tym czasie przynosili dary i zaproponowali pomoc.
Jak Rodzina zareaguje na naszą Paczkę, dowiemy się dopiero w czwartek. Oczywiście, przekażemy relację.
Ps. Ponieważ wierzymy w to, że DOBRO wraca, nie przegapcie tego, co Was dobrego niebawem spotka:)

Kartka świąteczna